| COLORATTA a întrebat:

am descarcat gta mamaia vice 1.5 si nu stiu ce sa scriu cand imi rice cand il instalez: "select a zip or rar file". si nu stiu ce sa scriu acolo. ca am scris calea catre folderul unde este pus jocul si a zis ca nu e bun. va rog ajutati-ma! funda!

Răspuns Câştigător
| AliveOne a răspuns:

E simplu iti trebuie Daemon tools si cu el selectezi fila/arhiva creezi o imagine virtuala noua dupa ii dai continue sau ok depinde ce scrie fara sa mai scrii tu nimic acolo! funda?