| Alexandrumoto98 a întrebat:

Incerc sa instalez GTA Vice City mamaia 1.5 si nu stiu ce sa scriu acolo unde imi apare Select Directory for Vice city! Va rog sa ma ajutati cat mai rapid! funda si vot!

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

Salut Alex!

Ca sa poti instala GTA Vice City mamaia 1. 5 trebuie mai intai sa instalezi Vice City normal iar dupa aceea poti instala si Gta Vice City Mamaia 1. 5 in directorul unde ai si Vice city normalwinking Funda?

1 răspuns:
| Jacob27 a răspuns:

Acolo trebuie sa scrii unde sa il instleazi untr-un director