| DearestVicinity43 a întrebat:

Buna, am descarcat Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 de pe steam si merge in reluare. Folosesc Asus rog strix g17 acelasi joc descarcat de pe alt site merge foarte frumos pe un laptop de prin anul 2012 care este facut din fabrica cu windows 7. Si NFS most wanted 2012 nu functioneaza. De ce se intampla toate astea? Am windows proaspat instalat.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Ai instalat driverul de placa video dedicata? Daca da, seteaza dedicated din geforce control panel.

| DearestVicinity43 explică (pentru Wr3nch):

Totul este o tiganie.
am descarcat jocul de pe un site acum 2-3 zile l-am instalat mergea super frumos la calitate maxima. Intre timp am instalat windows am cumparat acelasi joc de pe steam si merge in reluare. Fara sa schimb vreo setare in laptop de aia de care zici tu. Am instalat toate driverele de fiecare data. imi pag cefa in ea de treaba

1 răspuns: