| anonim_4396 a întrebat:

Am doua conturi la jocul BigFarm si de vreoo doua saptamani nu mai merge.pur si simplu imi apare pagina de pornire si nu se incarca ferma.e a treia oara cand mi se intampla asta si ma cam gandesc sa renunt la ferme.
stiti de ce se intampla asta? si ce jocuri bune cu ferme, de simulare mai stiti?

1 răspuns:
| lovemeoana a răspuns:

E posibil ca adminii sa iti fi blocat conturile deoarece sunt facute pe acelasi ip de net. eu am patit-o la lady popular