| HappyDay a întrebat:

Am facut un cont ff bun la IMVU.Joc pe el de 5 zile si m-am uitat la pulse(aclo poti sa vb cu toti fara sa dai chat sau mesaj adica vb toti) si scria una cv cu vip si am dat pe ea.Am scris acolo numele de la imvu si parola (care parola nu aparea cu punctulete ci normal asa) si scria acolo daca sunt vip si am zis nu si scrie cv cu 10000, 20000 si 30000.Am dat pe 30000 si nu s-a intamplat nimic. Dupa cateva min, ma scoate si intru iar si cand sa dau sa vb cu pr mea, iar m-a scos. Dupa, cand am vrut sa intru iar, zice ca numele sau/si parola nu sunt bune. Apoi am dat change password si mi-a dat parola si nu mergea. Dar culmea, CA PE SITE MERGEA!
Si apoi iar am trimis, nu mi-a dat nimic, apoi iar am trimis, si mi-a dat alta parola si am incercat-o si nu mergea, DAR PE SITE DA!
Ajutati-ma va rogggggg crying nu stiu ce sa facc sad era un cont bun!crying ma chema CryssiX. Funda pentru cel mai bun raspunssss!

4 răspunsuri:
| cristinica123 a răspuns:

Pai ai fost prost ca i-ai dat prola ta si am o intrebare parola ei merge pe site sau parola ta mergea pe site si nu in 3D?

| HappyDay explică (pentru cristinica123):

In 3d nu merge, si pe site da

| cristinica123 a răspuns:

Trebuia sa schimbi repede parola daca mergea pe site

| HappyDay explică:

Daaa iar acum nici pe site nu mai merge.Clar ca mi l-a luat cineva.Si ala va plati