| Axel5897 a întrebat:

Acum cateva zile am filmat un tutorial pentru un joc cu programul FRAPS si se vedea cat de cat bine... Dar cand am editat cu Movie Maker se vedea Pixelat... Ce pot face sa editez filmuletul sa se vada bine ca vreau sa il pun pe youtube! Un tutorial sau ceva daca gasiti sau daca stiti!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai ai acolo...salvare film...pentru ecrane de inalta definitie.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Depinde cum ai salvat filmul. Salveaza-l in format HD.

| Axel5897 explică (pentru K0sti):

Si cum il salvez in format HD? ID meu : alex_5aug

| K0sti a răspuns (pentru Axel5897):

Pai ai acolo...salvare film...pentru ecrane de inalta definitie.