| DragosFku a întrebat:

As avea o intrebare cu privire la Fraps. Nu toate, dar unele filmulete filmate cu Fraps sacadeaza. Deci cand filmez se vede bine, merge cum are trebui, si cand deschid video-ul pe care l-am filmat sa ma uit la el, merge sacadat. Vreo sugestie?
Am pus pe 30 fps si half-size, dar nu cred ca Pc meu are vreo problema pentru ca este destul de performant.

Va Rog Sa Ma Ajutati. Funda big grin

1 răspuns:
| stefanvladvlad a răspuns:

Nu ai bun programul de derulare
iti recomand realplayer e cel mai bun...si un secret->cu el poti sa descarci filme de pe youtube
FUNDA te rog!
Bafta!