| Fanta16 a întrebat:

Am gasit un xbox 360 elite 120gb hdd, modata cu ultima versiune, jasper, 1 maneta wireless+toate accesoriile, plus cateva jocuri trase pe dvd verbatim cu doar 550 ron...Mentionez ca am primit poze, iar consola arata impecabil, folosita foarte putin, e din 2008...Intrebarea mea prosteasca este.Se merita?

3 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Nu

| mrclaust a răspuns:

Mi-e unu mi se pare prea frumos ca sa fie adevarat dar dacă se dovedește adevarat cumpăra repede.

| zck360 a răspuns:

Nu se merita pretul este prea mare adica serios pe 550 poti sa ti cumperi versiunea din 2010