| Ctmfresh28 a întrebat:

Buna am Gta San Andreas Total Romanesc V2 by Kenzo si imi merge foarte in reluare ce pot face? Care sunt cerintele de sistem?
Daca trebuie facute mai multe modificari va rog lasavi ID.

Multumesc anticipat Dau funda! 1

Răspuns Câştigător
| expander91 a răspuns:

Dragos_dmx81

3 răspunsuri:
| expander91 a răspuns:

Ma nu cred ca nai tu un pc bun pentru san andreas. Eu cred ca este de la windows. Macar odata la 8 luni trebuie reinstalat ca altfel iti ruleaza naspa si se blocheaza rau de tot mai ales XP. Iti recomand sa il reinstalezi, daca probabil l-ai reinstalat recent fai asta : cauta msconfig si debifeaza tot in afara de anti-virus. Iti face sa ruleze mai rapid

| Ctmfresh28 explică (pentru expander91):

BUNA DA-MI ID tau si iti dau funda(inteleg un pic mai greu si mai am niste intrebari in legatura cu raspunsul tau.Deci da-mi ID si dupa ca-mi explici ma stergi din lista ta de mess.PLZ

| expander91 a răspuns (pentru Ctmfresh28):

Dragos_dmx81

Răspuns utilizator avertizat