| Markerportocaliu a întrebat:

Buna am inceput sa joc gta san andreas si am ajuns la o missiune la care nu pot sa particip adica sa o fac si imi zice you need to take over more gang territories around los santos ce inseamna? si ce trebuie sa fac? da-ca puteti ziceti-mi mai pe inteles
dau funda la cel care ma ajuta

3 răspunsuri:
| Nemesis2012 a răspuns:

Nea cand trebuie sa cuceresti alte ganguri trebuie sa iti iei gangsteri ( verzi ) de la tine numai stiu tasta incearca

| Markerportocaliu explică:

Multumesc,,,, dar acum am vazut ca puteam sa merg la misiune

o zi frumoasa

| banicukilu a răspuns:

Trebuie sa cuceresti mai multe teritorii ale inamicilor adica te duci pe teritoriul lor si incepi sa ii impusti. Cand cuceresti destule iti arata si poti sa iei ultima misiune