| Myke01 a întrebat:

Stie cineva cum as putea sa recuperez datele cache de pe un browser opera/chrome? Am sters programul din pc.
Ma intereseaza sa le recuperez pentru a incerca sa recuperez parola de la adresa de email.
Sau daca stiti cum as putea sa o recuperez in alt fel.Nu mai stiu parola, este facuta pe gmail, nu este securizata cu nr de telefon iar ca adresa alternativa am una foarte veche bagata si nu mai am parola nici de acolo. Când incerc sa o recuperez ma intreaba doar de cea alternativa la care nu am acces. Daca ma poate ajuta cineva cu ceva. Multumesc mult.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai sters fara sa iei masurile de securitate necesare de pastrare si salvare ale datelor importante, atunci asa patesti.
Daca ti-ai instalat un browser nou sau ai folosit pc-ul in continuare si nu l-ai oprit imediat, atunci sansele tale practic sunt nule.
Daca l-ai oprit imediat, fortat si nu l-ai mai pornit de atunci, si atunci ai avea sanse foarte mici, iar chiar si incercarea te-ar putea costa o avere.

| Raducons a răspuns:

Trebuie sa incerci sa recuperezi prima adresa de email alfel nu se poate.Acum se trimit coduri de recuperare a contului si daca nu ai un numar de telefon sau o adresa alternativa, nu se mai poate trimite.