| ZOUKYE a întrebat:

Am jocul Minecraft si cand intru in el imi da o eroare.Am Windows 7... Poate fi de la asta? Daca nu cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Si eu am Win7 si merge mai mult ca perfect si pe singel si multi..deci varianta cu Windowsu pica... ai bagat de curand cv ( gen mods ) in minecraft.jar? daca da asta ar fi problema. daca nu se poate ca acelasi minecraft.jar sa fie corupt sau poate clientul care il folosesti e corupt.

| ZOUKYE explică (pentru WyndFTW):

Pai...probabil..dar de unde-l pot descarca bun?

| WyndFTW a răspuns (pentru ZOUKYE):

Pai.jar-ul il poti lua depe situl oficial:
http://www.mojang.com/
Clientul care il folosesc eu e :
http://www.mediafire.com/? l60g5jnzmp582bk

8 răspunsuri:
| XCalinStelistuX a răspuns:

Ce eroare da? Ai instalat Java?

| ZOUKYE explică (pentru XCalinStelistuX):

Da...Ceva despre Video Card

| XCalinStelistuX a răspuns (pentru ZOUKYE):

Asta inseamna ca nu e puna placa video

| CosmiiiO a răspuns:

Daca ai windows 7 si nu merge aia cu force update nu iti merge jocul, asa-i ca iti apare fatal eror?
pai si mie de la windows 7 fratelui meu nu i-a mers pe windows 7 dar pe windows vista i-a mers happy

| axesmq a răspuns:

Ai incercat sa dai force update?
daca da e de la windows ca nu prea exista drivere video pentru widows 7 si cred ca de aia
daca iti da minecraft was crashed dai force update sau daca vrei contact me pe facbook (e adresa dar fara 1997)

| ZOUKYE explică (pentru axesmq):

Am incercat si tot asa face...