| dragos68 a întrebat:

cand intru pe minecraft pe mineplex imi zice sa repornesc jocul si nu ma lasa deloc sa intru pe mineplex ce fac? spuneti-mi va rog cum sa rezolv si niste servere de minecraft.

Răspuns Câştigător
| AlexBot a răspuns:

Deci:Mineplex,MCGamer,Hive si alte servere din astea sunt servere premium la care iti trebuie cont premium care il iei de pe minecraft.net cu 20 euro. Orice server premium, cand vei incerca sa intri iti ca apare asta :,, Invalis Sesion(Try restarting your game)``.Ma gandeam ca asta ti-a aparut si prima oara.deci,din pacate nu poti intra pe mineplex decat daca iti iei premium sad. Funda?

2 răspunsuri:
| AlexBot a răspuns:

Ai cont premium? Contacteaza-ma pe skype: alex.bot227

| dragos68 explică (pentru AlexBot):

Nu am cont premium
cum fac sa ma lase sa intru pe server

| AlexBot a răspuns (pentru dragos68):

Deci:Mineplex,MCGamer,Hive si alte servere din astea sunt servere premium la care iti trebuie cont premium care il iei de pe minecraft.net cu 20 euro. Orice server premium, cand vei incerca sa intri iti ca apare asta :,, Invalis Sesion(Try restarting your game)``.Ma gandeam ca asta ti-a aparut si prima oara.deci,din pacate nu poti intra pe mineplex decat daca iti iei premium sad. Funda?