| georgexxl a întrebat:

Buna am laptop Acer il pornesc si functiona totu biene dar dupa 5 minute se stinge ecranul si nu mai se vede nimic ca si cum ar intra in hibernare si nu prea stiu ce problema ar putea avea am incerca si cind pui o piesa audio fe stinge si piesa odata ce ecranul se face alb i-am marit si timpi de intrare in hibernare acesasi problema inca ceva am scos placa video si acesi problema ce ar putea fi daca se poter sa ma ajute cineva multumesc anticipat

1 răspuns:
| whatcanido a răspuns:

Ar trebui sa-l duci sa-l repare, poate sunt probleme cum l-ai instalat, greu de zis...crying