| MrHaipa a întrebat:

Am un laptop Acer ASPIRE 5220. Alte detalii la el nu prea conteaza. Am o problema cu el. Il pornesc, SI NU SE VEDE NIMIC PE DISPLAY! Din ce cauza? Ce as putea sa ii fac? Si cat m-ar costa la un service? [ROG SERIOZITATE!]

Răspuns Câştigător
| mihai19d a răspuns:

Daca nu se vede nimic nimic, nici macar cand il aprinzi la inceput chestiile alea inseamna k e ars display-ul. Te costa in jur 5-6 milioane ca sa iti schimbe display-ul la un service dar pretul poate sa varieze in functie de service.

1 răspuns:
| MrHaipa explică:

straight face alte raspunsuri?