| AndreeaIonela29 a întrebat:

Hei,am o problemă la laptop! E Acer,deci îl pornesc,apare o casetă se introduc parola şi o bag; apoi apare Welcome...şi după nu mai apar programele, ci doar ecranul negru?
Ce aş putea să fac să repar dauna?

3 răspunsuri:
| ionutss a răspuns:

Incearca sa intri pe pc in SAFE MODE.dai restart apoi apesi pana sa intre in win f8 de mai multe ori si acolo o sa ti apara sa selectezi safe mode. Asa ar trebui sa poti intra in win. Daca nici asa nu merge ar trebui sa te gandesti sa instalezi win din nou.

| AndreeaIonela29 explică (pentru ionutss):

Da,aşa procedez.Dar nu merge să pornesc sunetul, să ascult muzică şi alte chestii! Ce-aş putea face în acest caz? Sunt disperată, caut răspuns. sad

| untu a răspuns (pentru AndreeaIonela29):

In safe mode, sistemul audio nu functioneaza si nu ruleaza!