| Kaennox a întrebat:

am luat Cheat Engine 6.1 si vreau sa schimb CityCash la City Ville, dar nu imi pot da seama cum trebuie sa fac, am citit tutorialul si nu am inteles prea multe, va rog FF dau FUNDA +THANK YOU!

Răspuns Câştigător
| cKle1n a răspuns:

Deci intri in cityville, apoi in cheat engine. La cheat engine o sa gasesti undeva mozila sau ce folosesti tu (internet explorer, opera, google chrome etc.). O sa bagi la prima valoare, valoarea pe care o ai tu la citycash (adica 1 citycash, 2, 3 sau 0. orice nr), dupa dai ok, dupa ce ai dat ok, bagi tot acolo valoarea pe care o vrei tu. Bafta

| Kaennox explică (pentru cKle1n):

Wow wow wow wow...care cum vine? tu ai incercat? unde e prima valoare? macar zi-mi si mie sub/dedesubt la ce/ce scrie in fata, sunt mai greu de cap

1 răspuns: