| costykaras a întrebat:

Din cate am inteles de la un user TPU ca la barn buddy in momentul asta se mai poate fura cu cheat engine daca sti sa-l folosesti.eu vreau niste instructiuni explicite despre utilizarea cheat engine pentru furat la bb si mai vreau sa stiu daca trebuie v5.5 sau v5.6.1 caci eu il am pe ultimul si cel mai usor de luat... funda daca ma ajutati!

1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Dap happy ai dreptate. Daca gasesti adresa banilor din joc, le poti schimba valoarea in 99 999 999 big grin sau ceva de genu, dar fiind cunoscator iti spun ca jocul merge pe server - side, nu pe client side.
Cand accesezi comanda probabil t-i se va inchide browserullaughing
cum am patit si eu. big grin

Deci practic daca schimbi adresa si incerci sa cumperi ceva, tie, desi iti apar 99 999 999 dolari sau cati or fi acolo, tu de fapt vei avea doar valoarea initiala, dar valoarea schimbata, fiind un joc server side nu poti influenta gameplayul cu un hack atat de simplu de folosit ^^ trebuie sa le ai CALUMEA in domeniu tongue
daca vrei lasa-mi un pm si iti dau idul de messenger sa te invat... desi iti mai spun inca o data ca nu te va ajuta cu nimic sa hackuiesti barn buddy cu un CE