| andreip_2689 a întrebat:

Buna am lvl 38 pe metin2 US si as vrea sa stiu daca la nivelul meu mai imi pica RIB si la ce monstri pica si unde (daca ati putea sa-mi spuneti in engleza numele monstrului cum e pe metin US)

Răspuns Câştigător
| KnightOfNight a răspuns:

Iti pica.Ribul pica pana la lv 44 la arahanii intunecati si arahanii inalti ( dark arahan, high arahan)-in engleza.O sa-i gasesti in valea orcilor intr-o insula din coltul din dreapta sus.Te uiti pe harta si o gasesti. Funda? puppy dog eyes