| JhgfdGirl a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor nu mai stiu ce site-uri cu poze de modifica sa caut...dar va rog sa nu trebuiasca sa le downlodez

Răspuns Câştigător
| DrAgOnAsH a răspuns:

Http://funphotobox.com/
http://reddodo.com/
la reddodo ca sa le descarci mai bine da click pe poza si trage-o pe ecran :)
si la funphotobox dai pe DISK alegi poza sau pe webcam sau pe internet daca vrei una de acolo. daca ai dat pe DISK o muti cum vrei tu..si dai pe GO dupa astepti:p si daca iti place dai pe SAVE TO DISK:D

| JhgfdGirl explică (pentru DrAgOnAsH):

Dar la reddodo cum dau viteza mai mik?

| DrAgOnAsH a răspuns (pentru JhgfdGirl):

Nu poti dar daca vrei fara efectul ala da click pe Static wallpaper
(no animation)
sta langa Refresh preview big grin