| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare despre internet! Eu sunt de la tara dar sunt la oras la liceu acum la tara am pc aici am laptop! L tara am un modem prin fir de la romtelecom si cu viteza de 100Mbs! Viteza download nu stiu! Aici am net prin stick care am azuit ca e ca si cum ai avea net la telefon! foarte prost pentru ca nici nu pot juca si descrca jocuri online de ex metin2 ro sau sa mai uit la filme!
ce net e bun tin sa precizez ca eu nu am nevoie de net mobil pentru ca eu nu merg cu laptopul nicaieri, sta pe masa, e la fel ca un pc! De unde sa iau un net bun cu viteza de download mare si buna sa ma pot juca si viziona filme!

Funda! Nu vreau oferte cu net cum e pe cartela limitat adica dupa ce ai depasit oferta de c*** pe el ca NU mai merge! Vreau net cu abanomant care sa poti sta cat vrei!

2 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Pai si eu imi schimb netu ca am tot de la romtelecom! si imi bag fibra optica de la RDS. viteza de 100MG si descarca cu 10MG e super bine fata de cat am eu 600/kbs

| MihaitzaMity a răspuns:

Dca vrei prin fir sau cu modem iti recomand RCS-RDS eu am si pot juca mai multe jocuri online in acelasi timp RDS-RCS ii ia pe doti la viteza downloadului si viteza jocului Funta?happy