| Terminatorul2 a întrebat:

am o intrebare in special pentru ce care joaca counter-strke 1.6

Am creat un server... la inceput mergea naveam treba dar dupa o ora cand am iesit am vrut sa intru iarasi dar imi aparea Server Not Responding ce sa fac sa mearga iar?

Dau funda la raspunsul care merge

4 răspunsuri:
| paul55 a răspuns:

Salut aa pai i-ai dat un nume serverului

| Terminatorul2 explică (pentru paul55):

Da

i-am dat

| paul55 a răspuns (pentru Terminatorul2):

A PAI DAC IAI DAT INSEAMANA CA NU AI FACUT TU CEVA BN sau ma decat sa te complici mai bine joaca pe sv asta fun.RaII.ro asa cu litere mari cum am scris eu ok si el este un sv fb bine org.

| TarmureBogdan a răspuns:

Auzi boss tu l-ai facut prin dedicated sv asa-i? deci sti de ce nu iti merge tu ai salvat ip-ul de la sv in fiind sv favorite dar tu cand reaprinzi computerul si sv nu e tot ip-ul acelasi si de aceea nu merge trebuie hostat cam cel mai mic pret e de 3 euro pe luna deci bft atunci cand o sal hostezi o sa fie lag mai mic si o s amearga connectarea pe nume big grin