| Palfi_Robert_1980 a întrebat:

am o întrebare legată de PlayStation 4. Tot incerc să îmi adaug cardul de credit și tot îmi spune că este incorect(chiar daca nu este). La cerințe spune sa aleg intre Master card sau Vista, eu folosesc Maestro. Intrebarea: cardul Maestro este considerat card Master? As dori păreri de la persoanele care li s-au întâmplat sau știu despre ce e vorba, mulțumesc.

1 răspuns:
| Ykuzo a răspuns:

Dacă nu scrie pe card Visa sau Mastercard nu cred că vei putea reuși.