| navinia a întrebat:

Buna am o intrebare pentru cei care joaca transformice? Cum mi bag si eu capsuni? cine imi da un cod sau ce trebui sa fac!? Dau funda mersi tutulor celor ce raspnd

Răspuns Câştigător
| Anonimă1666 a răspuns:

Hellău. Și eu joc Transformice, pe joc mă cheamă Nutellarfm, să mă adaugi la prieteni dacă vrei.winking Mi-am băgat 3 coduri de fraises și cred că te pot ajuta. dacă ști cum zic raised eyebrows E simplu. Trebuie să dai la magazin. logic. laughing Și dai click pe ''cumpără fraises''. Trebuie să selectezi acolo pentru SMS și dai SMS la 1258 cu textul PASS. O să îți apară o fereastră nouă și în același timp un cod de fraises de pe telefon care se va începe cu M. Îl bagi acolo unde scrie sa bagi cod si primesti căpșunele dorite. happy Pe lângă asta îți sugerez să mai pui mâna pe cartea de limba română rolling on the floor kiss Sper că te-am ajutat. big grinwinking :p

| Darius123456 a răspuns (pentru Anonimă1666):

El presupun ca se referea fara bani/euro sau ceva chestii d-astea
El voia free big grin

| Anonimă1666 a răspuns (pentru Darius123456):

Nu se poate free, si in plus, când vrei sa cumperi fraises pe Transformice acolo scrie pretul când selectezi. cel mai ieftin e de 1 euro :p