| liiaa a întrebat:

Buna!
Am o intrebare... Vreau sa fac un videoclip cum sunt alea pe YouTube, cu melodia si versurile-Lyrics.Stiti cumva un program unde pot face aceste videoclipuri?
Multumesc tuturor..Ps: Cat mai rapid :*

2 răspunsuri:
| bianca112 a răspuns:

Da, intri în start, programs şi cauţi windows movie maker. Ăsta e deja instalat, e sigur. Numai că trebuie să descarci melodia, să o pui acolo, şi să faci tu poze cu toate versurile, e destul de greu, trebuie sincronizate după melodie, eu am făcut asta odată şi mi a luat o oră/o oră şi ceva. Oricum, succes, şi să laşi aici linkul să dau like! laughing

| liiaa explică (pentru bianca112):

Cand o sa reusesc il las, dar nu gasesc Windows Movie Maker, cand dau in Start la Search imi apare altceva... thinking confused De pe net nu se poate descarca? Aveam eu un program de facut videoclipuri dar nu mai stiu cum se numea confused