| TeChişÎnFreză a întrebat:

Am o mică problemă cu PC-ul. Acum 2 luni l-am dus la reparat şi mi-a fost instalat Windows 7 (până atunci am avut numai XP ). După o lună mi-a expirat licenta Windowsu-lui, iar de câteva zile după ce aprind calculatorul, la 20-30 de minute mi-se blocheaza şi după ce îi dau restart se blochează când se încarca Windows-ul. Ce pot face în această privinţă? Menţionez ca PC-ul are destulă memorie cât să suporte Win 7.

7 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Problema este ca a expirat licenta si de acolo se trage inlocuieste licenta cu alta.
Uite un tutorial cum sa ai licenta 120 de zile.
http://videotutorial.ro/......ial-video/

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Descarca Windows loader by dyaz si il activezi pentru totdeauna.

| Verdant a răspuns:

Ti-a expirat licenta, si mie mi s-a mai intamplat, costa bani!

Răspuns utilizator avertizat
| Cristinelllllllllll a răspuns:

Vezi sa nu fie hard-ul dus sau sa fie full. Re-instaleaza-ti windows-ul si formateaza tot.