| AndreeaM303 a întrebat:

Am o problema cu aparatul foto :cand il conectez la PC, si dau pe folderul in care sunt pozele imi apare ca "Windows cannot find "F:\RECLYCLER\e5188982. exe." Make sure you typed the name corectly and then try again". Ce e da facut ca sa descarc pozele? Ce are?
Va rog, chiar am nevoie urgenta de acele poze!
Funda!

Răspuns Câştigător
| tudyzor a răspuns:

Ceva nu functioneaza in regula in sistemul de operare.Incearca sa cauti pe google "Download e5188982.exe" si il muti exact in "F:\RECLYCLER\". Daca nici asta nu te ajuta, o reinstalare windows ar fi solutia. Sper ca te-am ajutat si astept raspunsul tau, pozitiv sau negativ.

2 răspunsuri:
| tudyzor a răspuns:

Daca ai virusi pe card se poate totusi sa incerci sa descarci pozele intr-un alt calculator insa sa nu aiba instalat orice fel de antivirus.

| AndreeaM303 explică:

Buna.Am consultat intre timp un prieten care se pricepe in domeniu si am aflat ca este de la card.Cred ca e din cauza unui virus care l-a atacat.Inca suntem in cautare de alte metode pentru a descarca pozele, pentru ca va trebuii sa il formatez si sa pierd toate pozele.
Cred ca o sa incerc si varianta ta atunci cand o sa-mi primesc aparatul inapoi. Oricum primesti funda pentru ca esti singurul care mi-a sarit in ajutor.Multumesc mult!