| Tjmuerte a întrebat:

Am o problema cu Assassin's Creed I PC (2007), oricat de low as seta optiunile la grafica merge foarte sacadat. Cand intra in joc, la crearea noului profil merge perfect inclusiv pana se incarca partida dupa aceea totul merge foarte sacadat. Personajul se vede dublu, miscarea este in reluare, ce mai nu pot face nimic.
Caracteristicile leptopului Compaq sunt:
-Procesor Intel Core 2 Duo 1. 50ghz
-Placa video 965 Express Chipset Family
-Ram 2 Gb.
-Hard 150 gb
Mi-am cumparat leptopul in vara anului 2008 nou, nu am pretentii sa mearga jocuri din 2011, 2012, 2013 dar ma asteptam ca jocu din 2007 sa mearga destul de bine. Cand am instalat jocul mi s-a atras atentia asupra procesorului cum ca ar fi cam slab pentru cerintele jocului. Oricum vreau sa stiu daca exista vreo metoda sa mearga bine Assassin's Creed I in afara de modificarea optiunilor la grafica deoarece nu functionaza. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Placa video e foooooarte slaba, nu ai ce face

| ElectrickFunny a răspuns:

Mda placa video integrata -_-
La ce te astepti de la ea?