| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema cu "plug in"!
De fiecare data de cate ori incerc sa intru pe YouTube sau pe un site care detine video-uri de pe Youtube i-mi da eroare si scrie ceva de genu: "The Plug-in was crashed...
Continue or Try Later"!
Iar cand intru pe Google de exemplu nu se vede logo-ul de deasupra unde scrie web chiar in coltu stang de sus al ecranului.
In stanga barei de cautare!
Care sa fie problema ca am intra in tools/ Add-ons/plugins, si erau toate activat inclusiv Shockwave Flash!
Va rog ajutati-ma ca innebunesc daca nu vad si eu un videoclip sau o melodie pe YouTube!
Va multumesc mult de tot pentru ajutor o zi faina la toti!

1 răspuns:
| DuDDy24 a răspuns:

Reinstaleaza flash playerul, procedeaza la fel si cu browserul... daca nu se rezolva problema asa, downloadeaza alt browserwinking