| DDX99 a întrebat:

Salut.Deci de cateva ore am o problema cand ascult muzica pe youtube imi da o eroare de la chrome shockwave Flash has crashed ce ar trebui sa fac sa o repar?

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Dezinstaleaza Google Chrome si instaleaza-l din nou.
http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Click pe descarcati Chrome, apoi click pe acceptati si instalati.
Il dezinstalezi din control panel.
Poti sa instalezi si flash player(desi google chrome il are inglobat).

| danyshatAT a răspuns:

Descarca ultima versiune de flash player si flash shockwave mi s-a intamplat si mie happy

| andyx11 a răspuns:

Nu,cei de la you tube au dat eroarea, deoarece ei lucreaza la site, il modernizeaza, asa ca sa nu iti faci griji ca ar fi o problema de latine!