| Chiriac_MaryuSykă_1997 a întrebat:

Am o problema cu Sampu cand ma joc se blocheaza pc-ul si scoate un sunet ceva gen rrrrrrrr ......nu merge cu ctrl+alt+delete decat cu restart.

Răspuns Câştigător
| Mihai0101 a răspuns:

Aceasta problema nu este cauzata de sa-mp program
Este o problema de hdd incearca un hdd/regenerator
WORK100/100
FUNDCICA

| Chiriac_MaryuSykă_1997 explică (pentru Mihai0101):

De unde pot lua programu asta?

| Chiriac_MaryuSykă_1997 explică (pentru Mihai0101):

Trebuie descarcat? link?

| Chiriac_MaryuSykă_1997 explică (pentru Mihai0101):

Problema persista.Cu acest program ce ar trebui sa fac mai exact?

| Mihai0101 a răspuns (pentru Chiriac_MaryuSykă_1997):

Ai rulat programu? L-ai lasat sa rulze fara sa il intrerupi? Trebuie sa al lasi sa ruleze singur fara nici o aplicatie deschisa in timp ce i-ti ficxeaza erorile de pe hdd.

7 răspunsuri:
| VEGASzz a răspuns:

Cea mai buna solutie ar fi sa dezinstalezi gta san andreasu si sampu si apoi sa le instalezi la loc.

| Chiriac_MaryuSykă_1997 explică (pentru VEGASzz):

Am facut asta tot la fel face ...ps la alte jocuri nu face asa