| Andrei1269 a întrebat:

De ceva timp am niste probleme cu PC-ul. Se blocheaza in timpul jocurilor si nu mai pot face nimic, nici ctrl+alt+delete nu mai merge. Efectiv se blocheaza si trebuie sa ii dau restart. Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Andrey550 a răspuns:

Când l-ai curatat ultima data? Cel mai probabil este de vina Procesorul, nu se raceste suficient si se blochează. Ia cooleru de pe procesor ia si procesoru jos si vezi daca mai are pasta termoconductoare.Schimba si Colleru vezi ia un coller de la 50 RON in sus!

| Andrei1269 explică (pentru Andrey550):

Multumesc, dar nu cred ca este de la asta, mi-am luat acest pc acum 2-3 luni.