| raul93 a întrebat:

Buna am o problema cu VLC media player.Va rog spuneti-mi cum sa maresc subtitrarea ca am incercat toate metodele si nu am reusit.

2 răspunsuri:
| Rares2594 a răspuns:

Salut,scoateti MV2 player.iti citeste orice subtitrare numa sa fi-e in folder cu filmul.si precizez ca diacriticele le citeste ft bine adika.iti citeste asa.ă,î,ș, ț, â intelegi.vlc media nu citeste diacriticele! Funda!batting eyelashes

| raul93 explică:

Rares mersi mult pentru sfat am descarcat programul numai ca trebuie sa ma obisnuiesc cu elrolling on the floor ca nu l-am mai avut inca