| Rayenbow a întrebat:

SALUT am si eu o problema cu un calculator sa va zic: cand il aprind monitorul inloc sa ramana albastru ca de obicei mi se face galben si nu se vede nimic, am umbat pe la tot, am inversat firele din spatele sau si am incercat toate metodele posibile sa il fac sa se vada dar nu am reusit nimic si nu stiu de la ce ar putea fi. va rog frumos sa ma ajutati daca stiti sau sa-mi spuneti parerile voastre. dau fundita pentru cine stie sau cine are cea mai buna parere... VA MULTUMESC!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Daca as fi in locul tau as merge imediat la un magazin IT si as vorbi cu cineva.Cred ca are nevoie de niste reparatii.
Bafta! >big grin