| Katerrine a întrebat:

Buna - am o problema... Deci, pe metin2 Lunaris am dat la teleportare Fin. Bois Rouge, si acum nu mai pot sa intru pe acel caracter sad. Va rog, ii spuneti ce as putea face? Rog seriozitate straight face. Mersi... FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Ii cam rau ca am un prieten care o facut metinu asta si cam el fura conturile te lasa sa faci un nvl mare siti blocheaza contul si pune alta parola la cont. funda te rog laughing)

| Katerrine explică (pentru qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg):

Nu e blocatwinking contul nu e blocat si nu are parola schimbata happy

| Katerrine explică:

S-a rezolvat de la sine, multumesc oricum >big grin