| An0NiM2014 a întrebat:

Am o problema.Eu folosesc Mozila Firefox si de ieri cand intru pe mozila si dau pe you tube si ii dau sa il ruleze mi se blocheaza mozila si imi zice ca "program not respondig". Pe alte site-uri imi merge perfect.Am incercat sa vad daca merge pe Internet Explorer si acolo merge.Am dezinstalat si Mozila si am facut-o inapoi dar nu merge. Ce pot sa fac sa mearga? ajutor! nu vreau sa folosesc pentru You Tube Internet Explorer ca nu imi place! big grin. primul raspuns ajutator funda! va rog cat mai repede

1 răspuns:
| Cristy33 a răspuns:

Trebuie sa instalezi Adobe Flash Player Versiunea 10 pentru. YouTube si alte jocuri pe Internet:X