| Dangerfull a întrebat:

Buna ma descarcat mozila firefox de pe internet explorer si cand vreau sa intru imi apare urmatoarea eroare "Firefox can't establish a connection to the server"(Nu vreau un raspuns cum ar fi ca mai sunt si alte browse-re si as putea folosi altceva, pentru ca vreau sa descarc un program care nu se poate descarca decat de pe firefox.

Dau funda raspunsului mai bun!

2 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Incearca sa:1)repornesti PC-ul
2)re-downloadezi FireFox

Ai putea sa ai o problema cu net-ul.

| Dangerfull explică:

Eu cred ca e de la setari ce ai zis tu nu merge dar nu stiu cum sa il setez in asa fel incat sa mearga :o