| Ðεεα • ♥ a întrebat:

Am o problema!
Ieri , cand am vrut sa intru pe YM , nu mergea zicandu-mi parola incorecta! Am incercat sa dai forgot, s-o pot schimba online, insa zice ca nu o mai pot reseta online.si nici de la alt pc nu merge.idei ceva? Mentionez ca nu mi-am uitat parola, si totul era foarte ok. Please,help!
Acum, inca o problema! La noul id, nu pot da add , spune sa revin mai tarziu . idei, ceva? sad

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru vechiul ID daca ai incredere da-mi mesaj privat cu adresa email si parola!
Pentru noul ID asa se intampla, nu poti adauga mai mult de 5-6 prieteni pe zi. Este o masura luata de Yahoo pentru a prevenii formarea de booti - distrugatoare Yahoo Messenger. Ai putea totusi sa faci schimb de liste cu cineva.