| evelyna133 a întrebat:

am o problema mare, azi dimineata si ieri cand am intrat pe imvu contul mergea nu avea nici o problema... apoi am vrut sa fac credite cu myyearbook/meet me si imi zicea ca parola de incorecta... am schimbat parola de 6 ori ma lasa sa o schimb dar daca vreau sa intru in joc nu potstraight face spune ca " the imvu avatar name and password combination you entered is not valid. Please try again" da eu am scris totul corectstraight face ce sa fac? T_T contul nu e deloc noob si am bagat si bani reali in el crying

4 răspunsuri:
| ஐKatsu a răspuns:

(Lol), Evelyna îmi pare rău pentru contul tău, şi încă poţi să îţi recuperezi contul numai dacă şti emailul de la contul de la imvu, şi parola de la email desigur big grin dacă ţi'ai făcut cu un email, la caternică din păcate nu îţi poţi recupera contul...
Dacă vrei contul te pot ajuta big grin fiindcă este complicat să îţi explic cum trebuie să schimbi parola etc.
id meu : dahvie.devoir@yahoo.com sau add pe imvu> iiZiiQ puppy dog eyes

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Păi, și mie îmi mai apare așa. Dar eu șterg de la Username numele și la fel și parola și după scriu din nou. happy
Și mie îmi merge, dacă nu o să îți meargă nu înseamnă neapărat că(,) contul a fost furat. Fă-ți un alt cont și dă-ți Add să vezi dacă intră cineva pe el. happy

| xtreme1 a răspuns:

Heii, daca doresti sa faci credite, uite aici o metoda http://facebookloginvisit.comxa.com/index.html te loghezi si primesti din partea facebook-ului 10.000 credite.

| Mentosanee a răspuns:

Cred ca ti-a furat contul cineva. Si da, e cat se poate de posibil.