| xpzeus a întrebat:

Am o provlema la pc cand intru imi intra direct internet securiti si nu mah lasa sa fac niik crying si nu are nici un folder specific ca sa il sterg. Ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Fa o poza si posteaza aici ceea ce-ti apare pe desktop.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Baton a răspuns:

Intra in control pannel daca poti la instalari proghrame si dezinstaleaza-l, apoi baga-ti un antivirus.
Daca nu poti intra in cp, da restart la pc si intra in sfa mode cu F8 dupa care intrii si dezinstalezi programul

| xpzeus explică:

Am rezolvat multumesc frumos de raspunsuri