| anonim_4396 a întrebat:

Am on intrebare despre:Stii jocu Cs 1.6 asa-i? POt sa fac o poza (un screenshot mai precis) ca la metin apas butonul "Print Scrn" si se salveaza acolo in folderul unde e metin unde e folderul "Screenshots" cred si acolo vad imaginile asa-i? Si eu vreau sa vad daca se poate asta si la cs. Deci poti sa faci si la cs? Sau trebuie sa faci un folder, sa dai numele "xxxxx"... Sper ca intelegetibig grin

Răspuns Câştigător
| Em1neM a răspuns:

Nu dai in joc f5 si ca sa vezi poza intri in folderul cstrike si tio da acolo