| Th3Evolution a întrebat:

Am o nelamurire cu printul cand sunt intr-un joc (metin2) si vreau sa fac o poza apas pe butonu de print si nu mi se salveaza imi spune:,, Saving of Screenshot failed" daca stiti ce are lasati un comentariu si daca e ceva de descarcat lasati-mi si un link big grin

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Deci apesi pe butonul "print Screen" de pe tastatura dupa iesi din joc si intri in "Paint" urmand sa dai aici "Ctrl + v" (Ctrl si V in acelasi timp) si daca vrei sa salvezi imaginea dai "File-Save" si gata!

Bafta!

1 răspuns: