| Cristi_Cristina_1997 a întrebat:

Am reinstalat sistemul de operare si am bagat windowls xp. Am bagat placa video dar placa sonora no gasesc.Cum fac sa gasesc placa? Un site dowload va rog eu am Legacy Audio Driver! un site sa mearga va rog dau funda!

3 răspunsuri:
| RSfan a răspuns:

Daca ai placa de sunet integrata in placa de baza atunci ar trebui sa cauti pe net driverele placii de baza

| Cristi_Cristina_1997 explică (pentru RSfan):

Pai nu stiu ce nume are placa sau cum sa aflu daca am integrata

| RSfan a răspuns (pentru Cristi_Cristina_1997):

Desfa pcu si vz la ce e conectata mufa audio, la placa de baza sau la o placuta iesita mai in afara