| Metin20 a întrebat:

Am reinstalat windolsul si am bagat windows xp.Am bagat placa video dar nu gasesc Driverul Sonor care mi se pare ca se numeste Legacy audio driver sau IMA ADPCM Audio CODEC va rog ajutati-ma dau fundita

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai scrie pe ea! Nu stii ce ai cumparat? Iar daca e laptop, ca va e lene sa si spuneti ce calculator aveti, te duci la producatorul laptop-ului si le iei de acolo! Mai poti folosi asta: http://www.epasystems.ro/product-key-finder-belarc-advisor/

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Il gasesti la producatorul placii de baza!

| Metin20 explică (pentru K0sti):

Pai iio de unde sa stiu cum se num placa pc e abia cumparat

| K0sti a răspuns (pentru Metin20):

Pai scrie pe ea! Nu stii ce ai cumparat? Iar daca e laptop, ca va e lene sa si spuneti ce calculator aveti, te duci la producatorul laptop-ului si le iei de acolo! Mai poti folosi asta: http://www.epasystems.ro/product-key-finder-belarc-advisor/

| petrescuionut a răspuns:

Descarca programul slimdrivers cu ala o sa-ti mearga tot iti arata el ce nu ai updatat in pc placa video audio tot si le descarca gratui fata bani bafta happy