| bunny_6472 a întrebat:

am sa va pun si eu o intrebare. cei care jucati webkinz de mult timp imi mai puteti spune si mie cateva secrete cum ar veni sau lucruri pe care nu le stiu toti jucatorii. coduri care mai merg folosite sau retete noi. stiu ca vreau cam multe dar imi place jocul asta si chiar vreau sa gasesc mai multe lucruri ineresante. si mai am o inrebare. la coroana de minuni dupa ce o faci iti mai raman diamantele pe care le ai in plus? funda pentru celmai bun raspuns!

1 răspuns:
| CяysƧ a răspuns:

Bai eu iti dau sun sfat m-am jucat si eu prostia aia si sa stii ca primesti in pc o gramada de virusi de la ea