| Andreiutza1809 a întrebat:

TPU happy
Stiti daca mai ai sanse de la un baiat care te blocheaza pe facebook, ca o sa te deblocheze si o sa te adauge din nou la prieteni? Adica mai trebuie sa speri ca intr-o zi o sa se intample?
De ex: un baiat m-a blocat si nu stiu care e cauza si nici nu vrea sa-mi zica. Ar trebui sa mai sper ca o sa ma deblocheze? M-a deblocat de pe la jumatatea lunii mai si inca nici acum nu m-a deblocat.
Stiti ce poate sa insemne asta, si de ce ar fi putut sa faca una ca asta?
Baiatul are 17 ani
Dau funda
Si fara jigniri si alte chestii, va rog

Răspuns Câştigător
| AgentBomboana007 a răspuns:

Ori nu te suporta, ori nu vrea sa aiba nicio legatur cu tine! Poate ca nu vrea sa vorbeasca cu tine, nu este interesat!

| Andreiutza1809 explică (pentru AgentBomboana007):

Dar ar putea sa ma deblocheze chiar daca nu ma suporta, sau nu o sa ma mai deblocheze niciodata?

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Poate sa te deblocheze, daca vrea. Ai incercat sa vorbesti cu el, sa-l intrebi ce motiv are de nu vorbeste cu tine?
Daca vezi ca-i nesimtit in continuare, nu-i mai da importanta. Nu merita! Meriti ceva mult mai bun!winking

| Andreiutza1809 explică (pentru AgentBomboana007):

L-am intrebat de ce m-o blocat si o zis ca "de aia", si i-am zis sa-mi raspunda si o zis "nu vreau". Si da e cam nesimtit; nu o sa-l mai bag in seama

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Nici sa nu te gandesti sa mai vorbesti cu o asemenea persoana. Nu merita nici sa te uiti la el. Eu, nici doi bani n-as da pe el! Habar n-are sa respecte si sa trateze o fata! Nesimtit!
Nici sa nu pui la suflet indiferenta lui. Mergi mai departe. Mai sunt si alti baieti care asteapta si care te merita!winking

| Andreiutza1809 explică (pentru AgentBomboana007):

Asta ma gandeam si eu ca sa nu mai vb cu el.
Asa o sa fac, o sa trec peste.
Mersii mult pentru ajutor, ai niste raspunsuri foarte bune. kisswinking
Asa ca de curiozitate: cati ani ai, ai si facebook, si de unde esti, pentru ca dai niste raspunsuri foarte bune happy

| AgentBomboana007 a răspuns (pentru Andreiutza1809):

Mersi mult! Peste 3 luni si ceva implinesc 18 ani.
Nu sunt chiar asa mare! :*winking
Am si facebook!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce contează atât de mult pentru tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

înseamnă că nu vrea să vorbească cu tine. renunță, nu mai spera aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Npkwinking :*, ce coicidenta happy la fel ca mine, eu fac 18 in septembrie
Ce nume ai pe fb?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-l dai bineînteles.