| yuki95 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare ce se intampla in naruto shipunden un mic rezumat al episoadelor pana la cel actual va rog ...se stie rasplata

Răspuns Câştigător
| Valon a răspuns:

La inceput cei din aktzuki il captureaza pe Gara si ii extrag jinurikiul din el(bestia cu cozi) dupa aceea Sakura impreuna cu o batranica il inving pe Sasori(stapanul papusar). Acceeasi batranica il reanvie pe Gara. Dupa accea Naruto il intalneste pe Sasuke(CEL MAI TARE NINJA DIN LUME CARE ESTE PREFERATUL MEU)cei doi nu se lupta doar discuta. Dupaceea echipa lui Naruto primeste un nou membru(Sai)care tot ce deseneaza devine realitare(Sai a fost in radacina o organizatie secreta intemeiata de Danzo).Ei pleaca intro misiune impreuna cu Yamato noul sau capitan prentru al captura pe Orocimaru(Tipu cel rau)in fine mai e mult dar nu mai pot sa vorbesc trebuie sa ies lectura placutalaughing

| yuki95 explică (pentru Valon):

Multumesc dar mai mult m-ar interesa ce se intampla de la lupta acea pentru al proteja p naruto daca sakura este pe cale sa fie ucisa de sasuke, cum moare neji etc etc big grin

| Valon a răspuns (pentru yuki95):

1.Neji nu moare
2.Sasuke nu o omoara pe Sakura(apare Naruto si o salveaza