| FallingRain a întrebat:

Am si eu o intrebare despre Farmerama. Aveam impresia ca daca ai cotetul acela de iepuri galben iti da iepuri bruni. Am dreptate? Mi-am luat si eu unul, iar cand a fost sa iau iepurii produsi peste noapte, am primit un iepure normal. Ce se intampla? Este normal?

2 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Probabil ti-ai luat iepuri XL sau XXL. Astea doar reduc din timpul de producere si atat. Pentru un iepure brun trebuie sa pui 4 iepuri normali in casuta aia, sa le dai super hrana si parfum eventual, ca sa creasca mai repede.

| FallingRain explică:

@Marius, am cumparat unul de la provizii pentru ferma. Scria acolo exact asa: "cotet de iepuri galben: I". Este bine ce am luat sau am cheltuit degeaba?