| clara1122 a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu jocul metin2 ro.Deci am lv 32 si as vrea sa stiu unde pica fms si rib cel mai repede.Am auzit ca pe la orci dar nu pica si in map2? Si la orci ce trebuie sa omor si unde ii gasesc.Si daca pica si in map2 sa-mi spuneti ce trebuie sa omor. Dau funda la cel mai bun si folositor raspuns.

2 răspunsuri:
| Tavii a răspuns:

Am jucat metin2 ro acum mult timp si am avut parte si de fms-uri si de rib-uri cred ca te pot ajuta.Deci fms-urile pica la arcasii brutali si generali brutali de prin map2 iar riburile pica la arahani din valea orcilor insa nu uita ca sansa a drop e foarte mica insa tot ce ti-am spus a fost din propria experienta in orice caz iti tin pumnii si sper ca te-am ajutat bafta la drop. funda?

| xcristix a răspuns:

Am eu un cont pe draca, albastru si am fms+9 cu paguba medie 11, pietre+3, leu+8,pentagon+7 si ti-l dau pentru 400 lei ca sa i-mi cumpar un calculator second hand.