| stefanut83 a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati la metin2 de unde pica cel mai repede fms-u?
am auzit ca la orci su cv nu stiu sigur vreau sa imiziceti voi pentru ca eu sunt nou la acest joc.

Răspuns Câştigător
| Disperatu a răspuns:

Da funda ai uitat-o?

4 răspunsuri:
| OitaZburdalnica a răspuns:

Eu iti recomand sa te lasi. Provoaca dependenta. Toti colegii mei erau dependenti de el si unii inca nu s-au tratat.

| stefanut83 explică (pentru OitaZburdalnica):

Nup uneori nu intru cu saptamanile e asa de plictiseala

| Disperatu a răspuns:

Fms pica in map2 la brutali. Poate ca nu pica asa repede dar acolo pica de regula fms-ul.Adica bati 1 ora jumate la brutali in map2 ai sanse de 60% sa iti pice fms.Sau daca vrei rib du-te in templu pe la arahani si stai 1 ora jumate-2 ore si o sa iti pice si rib.Astea sunt cele mai rapide metode de a-ti pica rib sau fms.Altceva mai rapid de atat nu prea exista! 2-ore la brutali daca vrei fms sau 2 ore la arahani daca vrei rib! happy Sper ca te-am ajutat! Dai funda? happy

| stefanut83 explică (pentru Disperatu):

Mersi

| Disperatu a răspuns (pentru stefanut83):

Da funda ai uitat-o?